GELECEĞE IŞIK OLUYORUZ.

5 Yıl Garantili Ürünler

geleceğeışıkoluyoruz.

klines

MODALED AYDINLATMA ELEKTRİK ELEKTRONİK İMALAT ARGE TASARIM REKLAM İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’ de ilk ledli aydınlatma armatürü üreten firmalardan biri olarak,10 yılı aşkın bir süredir, büyük bir tutkuyla yaşam alanlarınızdaki konforu arttırmak adına, gerekli olan ledli aydınlatma ürünlerini tasarlıyoruz. Firmamız, bu yolda ihtiyaçlarınızı karşılayan birçok projede yer almış ve bunu en başarılı şekilde sahaya yansıtmıştır. İşimize duyduğumuz bu tutku, hem teknolojik ilerlemeyle hem de ekibimizin gücüyle daha da artmaktadır.

 

Sürekli gelişen ve artan kalitede ürün üretme politikamız ve her daim yanımızda olan kaliteye önem veren müşterilerimiz sayesinde, bizi bugün Türkiye genelinde milyonlarca adet ledli aydınlatma ürün üretme gücüne ulaştırdı. Bu güne kadar kendi sektörümüzde hep ilkleri yapmayı başardık. Sürekli AR-GE çalışmalarımız, sizi en uygun ürünlere ulaştırmak için devam etmektedir. En uygun ve ergonomik tasarımlı lambalarımız sayesinde kesintisiz ve sürekli aydınlatma programımız siz kullanıcılar için, en büyük hedeflerimizdir.

 

Yüksek tavan aydınlatma, market aydınlatmaları, depo aydınlatmaları ve mağaza aydınlatmaları için, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duydukları aydınlatmayı en verimli şekilde sağlamak adına, en uygun tasarımlı ürünleri ile MODALED her an yanınızda.

 

Bize değer veren ve güven duyan müşterilerimizden aldığımız ilhamla sürekli olarak hem teknolojimize hem de ekibimizin gücüne yatırımlarımıza devam ettik, edeceğiz.

 

MODALED EKİBİ

Modaled

nedenmodaled?

%100
sağlıklı
1
%80
tasarruflu
2
50.000 saat
kullanım
ömrü
3
Bakım
gerekmez
4
Yüksek
ısı
vermez
5
Radyasyon
yaymaz
6
Sera
gazı
üretmez
7
Hafif
darbelere
dayanıklıdır
8
Tamamen
yerli
üretim
9
Kansorejen
üretmez
10

belgelerimiz